גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
סירים מתהפכים
חיפוש מוצר
או חפש ע"פ ספק

סיר בישול מתהפך עם בוחש בשל צנן עם מד טמפרטורה ליבה

נתונים טכניים קבצים להורדה

סיר בישול מתהפך עם בוחש – "בשל צנן" דגם MAXI עם בוחש, עם אפשרות ל"בשל צנן", עם אפשרות לתוכניות עבודה, עם אפשרות לבישול לפי טמפ' ליבה, כולל תאורת לד במכסה

סיר מתהפך דגם MAXI מסדרת M5 מציע פונקציית הרתה והשחמה בטמפרטורה מדויקת, המבטיחה חימום מהיר של הסיר (25-35 דק' בהתאם לנפח הסיר 50/75/100/150/200/300 ליטר) ושמירה על טמפרטורה קבועה לאורך התהליך. ניתן לשלוט בפונקצית ההרתחה של הסיר גם על ידי תכנות משך הפעולה. הכנסת מזון אל סיר מחומם מפעילה באופן מיידי את מערכת הבקרה, הפועלת להשבת הטמפרטורה המקורית של הסיר.

דגם זה מציע פונקציית ערבול, המציעה 5 תכניות ערבול במהירויות שונות, 15-155 סל"ד. מערבל חזק עשוי נירוסטה, הניתן לשילוב בסיר בקלות מירבית. כלי הערבול מסופק עם מגרדת הניתנת להסרה בעת הצורך. שני הכלים ניתנים לשטיפה מהירה במדיח כלים. בנוסף, הדגם מסופק עם מערכת קירור, העושה שימוש במים קרים בכדי לקרר ביעילות את מעטפת האדים, מערכת הקירור מבוקרת ונשלטת אלקטרונית לניצול מרבי של המים וחיסכון של כ- 30% בהשוואה למערכות קירור מסורתיות.

לדגם זה גם אפשרות לשליטה בטמפרטורת הליבה של המזון המבושל. אידיאלי עבור מזונות הניתנים בקלות להיות מבושלים יתר על המידה. בדגם זה, טמפ' הליבה היא זו הקובעת למעשה עבור הפונקציות השונות של מערכת הבקרה האלקטרונית: הרתחה וקירור.